Katalog firm

WYSZUKAJ FIRMĘ
W TWOJEJ OKOLICY

Dla firm

PAKIET STANDARD

Zupełnie bezpłatnie firma ma możliwość zaistnienia na rynku krajowym i dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów. Kompleksowa oferta portalu pogrzebowego jest dostępna zupełnie za darmo. Wystarczy skorzystać z pakietu standard i sprawdzić funkcjonalność oraz szereg innowacyjnych usług oraz narzędzi.

Pakiet Premium

Jest to dostęp do podstawowych funkcjonalności dostępnych w pakiecie standard oraz szeregu dodatkowych korzyści płynących z rozbudowanej formy wizytówki, z dodatkowymi możliwościami, elementami oraz znacznie większą pojemnością plików. Umożliwia marketing i wykreowanie modelu wizytówki zgodnie z wytycznymi zawartymi w tabeli powyżej.

Pakiet Ekskluzywny

Jest to najbogatszy zestaw narzędzi i usług umożliwiających profesjonalną pomoc marketingową oraz techniczną w portalu pogrzebowym. Decydując się na ten właśnie model wizytówki użytkownik zyskuje pierwszeństwo w wyświetlaniu swojej wizytówki oraz ma możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych narzędzi w pełnej wersji. Ponadto firma ma możliwość stworzenia bardziej rozbudowanego katalogu produktów na portalu. Dokładna specyfikacja dostępna jest powyżej.

Lider Branży

Warto podkreślić że funkcjonalność ta dostępna jest wyłącznie dla użytkowników Premium i Ekskluzywnych i gwarantuje pozycję lidera w procesie prezentowania poszczególnych wizytówek firm. Dodatkowo zapewnia największą bazę produktów i szeroko rozbudowaną stronę prezentującą własne przedsiębiorstwo wraz ze wszystkimi możliwościami oferowanymi przez portal pogrzebowy.

Zobacz porównanie pakietów

Dodaj swoją firmę